پنجشنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۷
خانه / محصولات / فلزیاب TREASURE TRAILBLAZER
trezsure-treablezor-metal-detector

فلزیاب TREASURE TRAILBLAZER

فلزیاب TREASURE TRAILBLAZERReviewed by 20felezyab on Feb 17Rating: 5.0

با سلام , در این بخش میخوام فلزیاب TREASURE TRAILBLAZER رو معرفی کنم که  در عین سادگی یکی از پیشرفته ترین و بهترین فلزیابها است که با استفاده از ویژگی های منحصر بفرد و تکنولوژی پیشرفته بکار رفته در آن میتوان کاوش های حرفه ای برای یافتن اشیاء و اهداف انجام داد . این دستگاه یکی از تولیدات شرکت فیتز جرالد یا تریجر ناو است که مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است .

فلزیاب TREASURE TRAILBLAZER

این فلزیاب با داشتن عمق کاوش 70 متری و ردیابی بالای فلزات تا کیلومتر ها میتواند انواع فلزات گرانبها , دفینه ها , جواهرات و تونل ها را تشخیص دهد که این اندازه کاوش بستگی به مقدار مواد معدنی موجود در خاک و شرایط جوی دارد که نسبت به هر کدام ممکن است کاهش یا افزایش یابد . در بیشتر موارد وجود مواد معدنی فلزیاب ها را به اشتباه می اندازد که در طلایاب TREASURE TRAILBLAZER این مشکل برطرف شده است و بوسیله فیلتر های موجود در دستگاه مواد معدنی و ذرات اضافی حذف میشوند و دیگر سیگنالی از این مواد توسط دستگاه دریافت نمیشود و بدین وسیله درصد کارکرد دقیق دستگاه فلزیاب بالا میرود . با فلزیاب تریژر تریل بلیزر میتوان در انواع زمین ها و شرایط آب و هوایی به کاوش پرداخت که این تغییر نوع زمین و شرایط هیچ تاثیری در کارکرد دقیق این دستگاه ندارد .  بدلیل ضدآب بودن این فلزیاب برای استفاده رد زیر آب و کف رودخانه ها نیز مناسب است و برخلاف اکثر فلزیاب ها در هنگام باران باریدن نیز میتوان از آن استفاده کرد . با وجود کارکرد عالی , استفاده از آن بسار راحت است بطوریکه افراد مبتدی نیز همانند افراد حرفه ای میتوانند به کاوش بپردازند و به اهداف مورد نظر خود برسند . نحوه کارکردن با این دستگاه به گونه ای است که ابتدا نوع هدف را با تنظیم فرکانس دستگاه مشخص کرده و بعد مسافت و میزان عمق کاوش را برای دستگاه تعریف میکنیم و بعد با استفاده از کلید دیگری اندازه هدف را مشخص میکنید تا برای دستگاه مشخص شود تا شما دنبال هدفی با چه اندازه ای هستید . سیستم تفکیک بالای آن باعث شده تا بتواند فلزات با ارزش را از مواد معدنی و ضایعات بی ارزش تفکیک کند و سیگنال های این مواد را دریافت نکند تا بهینه ترین کارکرد را داشته باشد .

about TREASURE TRAILBLAZER metal detector

TREASURE TRAILBLAZER using metal detectors can be used in all the characteristics of precious metals and jewelry to recognize and bring it to inform the operator. The company has tried to apply advanced technology to give customers the infrastructure of the detector give the best product.

منبع : 20فلزیاب مرجع ارائه و معرفی انواع طلایاب و ردیاب

باکس دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *