چهارشنبه , ۳۰ آبان ۱۳۹۷
خانه / محصولات / فلزیاب SI – GO WITH TRN
SI-GO-WITH-TRN-METAL-DETE-CTOR

فلزیاب SI – GO WITH TRN

فلزیاب SI - GO WITH TRNReviewed by 20felezyab on Feb 8Rating: 5.0

سلام دوستان , در اینجا میخوام فلزیاب  SI – GO WITH TRN رو معرفی کنم که با داشتن عمق کاوش بالا و قدرت شعاع زنی زیاد در میان فلزیابهای موجود در بازار به یکی از بهترین ها تبدیل شده که میتوان از آن به عنوان یک فلزیاب دقیق در زمینه های یافتن طلا , دفینه ها , قبر های قدیمی و … استفاده کرد . این فلزیاب را شرکت فیتز جرالد یا تریجر ناو تولید کرده تا افرادی که میخواهند یک دستگاه پیشرفته و دقیق با عمق زنی بالا داشته باشند برای رسیدن به اهداف خود از آن استفاده کنند .

فلزیاب SI – GO WITH TRN

همانطور که از اسم فلزیاب پیداست کلمه SI به معنای SILVER و کلمه GO به معنای GOLD است و این فلزیاب برای یافتن طلا و نقره طراحی شده است که به جرات میتوان گفت یکی از بهترین و حساس ترین فلزیاب ها نسبت به این دو فلز است که میتواند با داشتن عمق کاوش 20 متری و شعاع زنی 6 کیلو متری خود نتایج حوبی برای شما به بار بیاورد و قابلیت دیگری که در این دستگاه گنجانده شده است سیستم TRN است که باعث حذف و نادیده گرفتن سیگنال های مزاحم از سوی مواد بی ارزش میشود . با توجه به اینکه اکثر دستگاه های فلزیاب نمیتوانند سیگنال های مزاحم را حذف کنند و باعث تداخل در کار آنها میشود , طلایاب SI – GO این قابلیت را دارد تا این دستگاه بتواند بطور هرچه دقیق تر و بهتر به کاوش بپردازد و اپراتور را به اهداف خود برساند .

si - go with trn

 

این دستگاه دارای کیف حمل ضد آب است که میتوان بدون ترس از برخورد آب با آن به کاوش پرداخت و همچنین دارای میله لوکس دسته دار است که در بدست گرفتن دستگاه و عدم خستگی کار با دستگاه تاثیر بسزایی دارد و باتری 9 ولتی قوی این دستگاه باعث شده که بتوان مدت زمان زیادی بدون وقفه با این طلایاب حرفه ای کار کرد . این دستگاه دارای سیستم بالانس عالی است که میتواند بطور خودکار این کار با توجه به تغییرات زمین در هر لحظه را انجام دهد و همچنین دارای قابلیت کارکردن در هر نوع محیط و شرایط آب و هوایی را دارد که میتوان با کمال اطمینان از دقیق بودن دستگاه از آن استفاده کرد و به موفقیت رسید .

about SI – GO WITH TRN metal detector

This circuit allows you to nullify or cancel out Target Reflections, associated with long time buried targets.This circuit will allow you to cancel out this reflection and move it to the correct location. Unit can be placed in ground via probe or just placed in your pocket. TRN will work either way!!!

منبع : 20فلزیاب وب سایت ارائه دهنده و فروشنده انواع فلزیاب و ردیاب

باکس دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *