پنجشنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۷
خانه / محصولات / ردیاب FS – AIR SCAN
FS-Airscan

ردیاب FS – AIR SCAN

ردیاب FS - AIR SCANReviewed by 20felezyab on Feb 17Rating: 5.0

سلام , ردیاب FS – AIR SCAN یکی از بهترین ردیاب های موجود در بازار است که با داشتن عملکرد عالی و عمق کاوش بالا و دقیق و از همه مهم تر  طراحی و ساختار متفاوت تبدیل به یکی از بهترین دستگاه ها شده است که میتوان از آن به عنوان یک ردیاب مطمئن و قابل اعتماد استفاده کرد . از آن میتوان در مناطق خاصی استفاده کرد که نمیتوان در آنجا از دیگر دستگاه ها استفاده کرد , شما میتوانید چندین متر دور تر از محیط کاوش قرار داشته باشید و آنرا از راه دور کنترل کنید . این ردیاب فوق حرفه ای توسط شرکت او کا ام OKM آلمان ساخته شده و به بازار عرضه شده است .

ردیاب FS – AIR SCAN

ردیاب اف اس ایر اسکن میتواند با استفاده از عمق کاوش 45 متری و سایر امکانات خود محدوده ها و مساحت هایی بزرگی را در هر بار پرواز اسکن کند که میانگین اسکن هر منطقه در هر پرواز 20 دقیقه ای 500 متر است و در طول این بیست دقیقه اگر فلز گرانبها یا دفینه و جواهری در زیر خاک موجود باشد آنرا نمایان میکند و به اطلاع اپراتور میرساند . سیستم کار این ردیاب شامل کمترین مقدار خطاست چرا که این طلایاب حرفه ای همزمان از سیستم جی پی آر , مادون قرمز و دوربین قوی یک میلیون پیکسلی برای اسکن استفاده میکند تا همه فلزات و اشیاء را بدون کم و کاست اسکن کند . طلایاب FS – AIR SCAN مجهز به سیستم GPS است که بوسیله آن میتوان دستگاه را از فواصل دور کنترل کرد و مناطقی را که میخواهیم اسکن کنیم را برای دستگاه مشخص کنیم با استفاده از این قابلیت شما میتوانید در هر محیط دلخواهی کاوش انجام دهید بدون اینکه توجه کسی به شما جلب شود و کسی شک کند که شما در حال چه کاری هستید از طرف دیگر این دستگاه بی صدا کار میکند و سر و صدایی ایجاد نمیکند . دارای چهار رادار است که با 2000 دور گردش در یک دقیقه بهترین اسکن را انجام میدهند و در هنگام پرواز تصاویر اسکن شده به یک گیرنده که در نزدیکی آن هدف قرار دارد فرستاده میشود و میتوان بوسیله دستگاه آن گیرنده را نیز کنترل کرد . این دستگاه فلزیاب مجهز به سیستمی است که در صورت بروز مشکل و قطع ارتباط اپراتور با دستگاه بصورت خودکار فرود آید بدون اینکه به آن آسیبی وارد شود .

about FS – AIR SCAN metal detector

Metal detector FS – AIR SCAN has extraordinary capabilities making it one of the best devices and tracking has become so users can use it in areas where there are no other devices are able to scan It also uses infrared and powerful camera to capture images of the body.

منبع : 20فلزیاب وب سایت ارائه و فروش انواع ردیاب و گنجیاب

باکس دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *